Masz pytania odnośnie produktów?

Pytania do nas

Nasze produkty dostępne są wyłącznie u lekarzy weterynarii.

Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, nasze produkty sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio od lekarzy weterynarii.

Z zapytaniem o cenę produktów prosimy kierować się bezpośrednio do lekarza weterynarii.

Większość preparatów BioPoint stworzonych jest z ekstraktów ziołowych przygotowanych w opracowanej przez BioPoint technologii.

Możliwe są interakcje między preparatami BioPoint, a stosowanymi na fermie lekami. Szczegółowe informacje można uzyskać u lekarzy weterynarii.

Większość preparatów BioPoint może być stosowana u wszystkich grup wiekowych zwierząt. O ile lekarz weterynarii nie zaleci inaczej szczególną ostrożność należy zachować stosując Biotix S i Salivet u kilkudniowych zwierząt.

Przy zachowaniu zalecanych dawek nie obserwujemy skutków ubocznych stosowanych preparatów. Podczas interwencyjnego podawania niektórych preparatów może nastąpić czasowe obniżenie spożycia wody. Nie należy wówczas przerywać terapii.

W zależności od problemu jaki wystąpił na fermie, efekt stosowania możemy obserwować od 1 do 3 doby stosowania preparatu.

Tak, po zakończeniu stosowania preparatów zawierających fitoncydy należy  podać probiotyk przez okres 2-3 dni.

Nie, wszystkie dodatki paszowe BioPoint są bezkarencyjne.

Tylko premiksy trzeba ewidencjonować i nieć pozwolenie na ich obrót poprzez nadanie numeru alfa.

W przypadkach niektórych preparatów lekarz weterynarii może zalecić stosowanie większej dawki niż podana na etykiecie lub może wydłużyć czas podawania.

Preparaty BioPoint przygotowane są w oparciu o szczegółową wiedzę na temat działania ziół i w opracowanej przez BioPoint technologii pozyskiwania ekstraktów ziołowych, co łączy się z ich dużą skutecznością. Są to kompozycje specjalistyczne, które zawierają aktywne substancje czynne i należy je stosować w oparciu o wiedzą medyczną.

Należy zadzwonić do naszych przedstawicieli handlowych lub skontaktować się poprzez chat na stronie www.

Produkty BP zaleca się przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu. Po otwarciu produktu zaleca się zużycie go w ciągu 3 dni (nie dotyczy to zakwaszaczy). Nie należy produktu przemrażać ani przegrzewać (nie zalecane są temperatury magazynowania poniżej 0 stopni i powyżej 30 stopni.)

Tak, twarda woda lub o wysokiej zawartości pojedynczych minerałów może utrudniać rozpuszczanie niektórych preparatów lub powodować strącenia i osady.

Biofilm w liniach pojenia może negatywnie oddziaływać na większość preparatów i leków stosowanych z wodą do picia.

Większość preparatów BioPoint może być stosowana u drobiu wodnego, zalecamy konsultację z lekarzem weterynarii.

Większość preparatów BioPoint może być stosowana u perliczek, zalecamy konsultację z lekarzem weterynarii.

Zobacz również