Kontakt

Biopoint
M.Jankowski M.Niewiadomska sp. jawna
ul. Sadowa 4
11-034 Stawiguda
tel./fax: +48 89 542 08 04
NIP: 739-358-76-19



    Mateusz Giedrojć

    Manager

    mateusz.giedrojc@biopoint.pl

    +48 502 081 296

    Beata Żęgota

    Specjalista ds. kontaktu z klientem

    beata.zegota@biopoint.pl

    +48 662 048 163

    Lek. wet. Agata Andrzejewska – Zasiadczyk

    Konsultant ds. chorób i żywienia zwierząt

    agata.andrzejewska@biopoint.pl

    +48 666 357 933

    Lek. wet. Albert Nakielski

    Konsultant ds. chorób drobiu

    albert.nakielski@biopoint.pl

    +48 795 526 899

    Andrzej Juszczuk

    Specjalista ds. wdrażania produktów

    andrzej.juszczuk@biopoint.pl

    +48 698 936 252

    Andrzej Widziewicz

    Export manager

    andrzej.widziewicz@biopoint.pl

    +48 601 331 337

    Sebastian Rozwadowski

    Export manager

    sebastian.rozwadowski@biopoint.pl

    +48 609 207 090

    Magdalena Chrzanowska

    Specjalista ds. logistyki

    logistyka@biopoint.pl

    +48 694 105 622

    Krzysztof Rynduch

    Magazynier

    Piotr Zajkowski

    Magazynier

    Dariusz Ziemak

    Specjalista ds. hodowli drobiu

    dariusz.ziemak@biopoint.pl

    +48 608 424 900

    Sławomir Skurzewski

    Specjalista ds. hodowli drobiu

    slawomir.skurzewski@biopoint.pl

    +48 662 104 051

    Przemysław Kochański

    Specjalista ds. bioasekuracji - Kilco

    przemyslaw.kochanski@kilco.pl

    +48 604 113 600

    Marcin Sobotka

    Konsultant ds. bioasekuracji - Kilco

    marcin.sobotka@biopoint.pl

    604 140 872

    Michał Jankowski

    Założyciel firmy

    Magdalena Niewiadomska

    Współwłaściciel firmy