Kontakt

Biopoint
M.Jankowski M.Niewiadomska sp. jawna
ul. Sadowa 4
11-034 Stawiguda
tel./fax: +48 89 542 08 04
e-mail: biuro@biopoint.pl
NIP: 739-358-76-19


Michał Jankowski

Założyciel firmy

Magdalena Niewiadomska

Współwłaściciel firmy

Beata Żęgota

Specjalista ds. kontaktu z klientem

beata.zegota@biopoint.pl

+48 662 048 163

Anna Niewiadomska

Specjalista ds. rozliczeń

anna.niewiadomska@biopoint.pl

+48 795 552 163

Lek. wet. Agata Andrzejewska – Zasiadczyk

Konsultant ds. chorób i żywienia zwierząt

agata.andrzejewska@biopoint.pl

+48 796 548 398

Lek. wet. Albert Nakielski

Konsultant ds. chorób drobiu

albert.nakielski@biopoint.pl

+48 795 526 899

Andrzej Juszczuk

Specjalista ds. wdrażania produktów

andrzej.juszczuk@biopoint.pl

+48 698 936 252

Andrzej Widziewicz

Export manager

andrzej.widziewicz@biopoint.pl

+48 601 331 337

Sebastian Rozwadowski

Export manager

sebastian.rozwadowski@biopoint.pl

+48 609 207 090

Magdalena Chrzanowska

Specjalista ds. logistyki

logistyka@biopoint.pl

+48 694 105 622

Krzysztof Rynduch

Magazynier

Piotr Zajkowski

Magazynier

Łukasz Pączkowski

PR & Marketing Manager

lukasz.paczkowski@biopoint.pl

+48 604 140 872

Skype: lukasz.paczkowski

Gabriela Wysocka

Specjalista ds. PR & marketingu

gabriela.wysocka@biopoint.pl

+48 660 798 954

Julita Romanowska

Specjalista ds. marketingu

julita.romanowska@biopoint.pl

Dariusz Ziemak

Konsultant ds hodowli drobiu

dariusz.ziemak@biopoint.pl

+48 608 424 900

Sławomir Skurzewski

Konsultant ds hodowli drobiu

slawomir.skurzewski@biopoint.pl

+48 662 104 051

Przemysław Kochański

Konsultant ds. bioasekuracji - Kilco

przemyslaw.kochanski@kilco.pl

+48 604 113 600

Tomasz Kostrzewa

Specjalista ds. bioasekuracji - Kilco

tomasz.kostrzewa@kilco.pl

+48 509 578 953